خرید ملک اسپانیا

خرید ملک اسپانیا

خرید ملک در کشورهای خارجی متقاضیان بسیاری دارد. این امکان وجود دارد افراد از طریق خرید ملک اسپانیا ویزای ملتیپل دریافت کنند و وارد خاک اسپانیا شوند.

دارندگان ملک در اسپانیا تحت شرایطی که در ادامه این مطلب گفته خواهد شد میتوانند اقامت اسپانیا را اخذ نمایند.

شما میتوانید از طریق تماس با مشاورین ما در موسسه حقوقی عدالت پارس، از چگونگی شرایط خرید ملک اسپانیا و اقامت دائم اسپانیا ، اقامت اروپا ، تحصیل در انگلستان ، اقامت انگلستان ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا آگاه شوید.

خرید ملک اسپانیا از مبالغ نسبتا پایین آغاز میشود؛ منتهای مراتب اینکه هرچه مبلغ پرداختی برای خرید ملک کمتر باشد، امکان اخذ ویزا و پس از آن تمدید ویزا تا زمان اخذ اقامت دائم کمتر میشود.

قانون جدیدی که طی سه سال گذشته در اسپانیا به تصویب رسید، مبنی بر اینکه متقاضیان خرید ملک اسپانیا

در صورتیکه که اقدام به خرید املاکی با قیمت بیش از ۵۰۰ هزار یورو نمایند؛ میتوانند صد در صد اقامت اسپانیا را اخذ کنند.

خرید ملک اسپانیا با مبالغ بالای ۵۰۰ هزار یورو به ویزای طلایی یا Golden Visa  شناخته میشود. بدین علت که اخذ اقامت در کشورهای اروپایی به صورت نرمال ۵ سال زمانبر است و در نهایت نظر اداره مهاجرت و دولت است که تعیین میکند شخص متقاضی صلاحیت دریافت اقامت دائم را دارد یا خیر.

اما در مورد گلدن ویزا یا همان خرید ملک اسپانیا دیگر تردیدی در اخذ اقامت وجود ندارد و به عبارتی این اطمینان برای شخص مالک وجود دارد که اقامت اسپانیا را قطعا و حتما دریافت نماید.

متخصصین ما در موسسه عدالت پارس آماده ارائه مشاوره در زمینه اخذ اقامت اسپانیا و اقامت اروپا ، اقامت اروپا ، تحصیل در انگلستان ، اقامت انگلستان ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا به شما عزیزان میباشند.

دارندگان ملک در اسپانیا یا به عبارت دیگر خریداران ملک در اسپانیا میتوانند همزمان با همسر و فرزندان خود وارد خاک اسپانیا شوند و پس از طی مراحل قانونی اقامت دائم اسپانیا را اخذ نمایند.

مهاجرت به طرق مختلفی امکان پذیر است و اخذ ویزا از طریق خرید ملک در اسپانیا یکی از راه های جدید و نسبتا راحت برای افرادی است که از این تمکن مالی برخوردار هستند.

همچنین به علل مختلفی مثل بالا بودن سن متقاضی یا فاصله زمانی زیاد بین دوره تحصیلی و سوابق کاری اشان و یا نداشتن سابقه کاری همراه با بیمه برای اثبات فعالیت و تخصص خود در رشته تخصصی خود و یا حتی عدم توانایی در پرداخت هزینه های نسبتا زیاد سرمایه گذاری، نمیتوانند از راه های دیگر و با انواع دیگر ویزا مهاجرت نمایند.

موسسه حقوق عدالت پارس آماده ارائه خدمات مشاوره در زمینه اقامت اروپا، اقامت اسپانیا، اخذ اقامت و خرید ملک اسپانیا ، اقامت اروپا ، تحصیل در انگلستان ، اقامت انگلستان ، مهاجرت به اروپا ، مهاجرت به کانادا ، ویزای کار کانادا ، ویزای کار اروپا ، ویزای کار آلمان ، تحصیل در اروپا ، تحصیل در کانادا به شما عزیزان میباشد.


چاپ   ایمیل