خرید ملک ترکیه

خرید ملک ترکیه

کشور ترکیه اوراسیایی است بدین معنا که بخش اعظم این کشور در جنوب غرب آسیا و خاورمیانه واقع گردیده و بخش کوچکی از آن در جنوب شرقی اروپا قرار دارد. امروزه، ترکیه را میتوان از نقطه نظر جغرافیایی ، دارای موقعیت راهبردی و بسیار خوبی تلقی نمود و آنطور که پیداست کشور ترکیه اخیراً به دنبال آن است که به جمع اتحادیه اروپا بپیوندد و تلاش میکند که سطح کشورش را از لحاظ مهاجر پذیری در زمینه های مختلف مثل ، تحصیلی و توریستی و .. افزایش دهد تا در سطح مورد قبول عضویت در اتحادیه اروپا قرار گیرد. نظام حقوقی که در ترکیه حاکم است، بسیار شبیه به کشورهای اروپایی میباشد.

با عنایت بر قوانین شهروندی که در کشور ترکیه حکم فرماست، اشخاصی که تبعه خارجی هستند نیز در صورت داشتن شرایط مورد قبول دولت این کشور، میتوانند برای اخذ اقامت ترکیه اقدام نمایند. (موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزا و اقامت به شما نشان خواهد داد)

از جمله راه های متداول برای مهاجرت که امروزه مورد نظر کشورهای اروپایی و همچنین کشور ترکیه است، مهاجرت از طریق خرید ملک میباشد.

متاسفانه در سال های اخیر موسسات بسیاری ، با استناد به این نوع ویزای مهاجرت ، مبادرت به اخذ هزینه های بسیاری از متقاضیان نمودند ، منتها اقدامی در جهت مهاجرت و یا اخذ اقامت آن نتوانستند انجام دهند. بدون اغراق در یک برهه از زمان ، مهاجرت از طریق خرید ملک به عنوان روشی نوین برای کلاهبرداری در امر مهاجرت تبدیل شده بود. با این حال ، قابل درک است که اعتماد افراد به این نوع ویزا و روش مهاجرتی سلب شود.

اما بدون شک، اخذ اقامت از طریق خرید ملک، در کنار سایر طرق اخذ اقامت، مثل مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، ثبت شرکت و … یکی از راه هایی است که مورد توجه دولت ها قرار گرفته است . ( موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزا و اقامت به شما نشان خواهد داد)

موسسه حقوقی عدالت پارس شرایطی را برای شما فراهم آورده است که به صورت تضمینی موفق به اخذ اقامت دائم و قانونی کشور ترکیه شوید و از مزایای آن بهره مند گردید.

از جمله مزایای قابل ذکر برای اخذ اقامت ترکیه این است که امکان مهاجرت را برای متقاضیان مهاجرت به سایر کشورهای اروپایی تسهیل میکند . همچنین اینکه اخذ اقامت ترکیه به تنهایی این امکان را برای افراد ایجاد میکند تا بتوانند به راحتی به ٩٠ کشور حوزه اروپا بدون نیاز به اخذ ویزا رفت و آمد کنند.

یکی از شرایط بسیار عالی برای خرید ملک در ترکیه این است که متقاضیان میتوانند هزینه های مربوط به خرید را هم به صورت نقدی و یکجا و هم به صورت اقساط ۴ ساله پرداخت نمایند. شایان ذکر است که این املاک دارای سند میباشند و پس از انعقاد قرارداد و پرداخت نیمی از هزینه منزل ، به نام خریدار منتقل میگردد.

هرینه های مربوط به خرید ملک در ترکیه بسیار استثنایی است. این مبالغ از ٣۵٠ میلیون تا ٧۵٠ میلیون تومان متغیر است که مربوط به خانه هایی با متراژ ٧٠ به بالا است. تمام املاک به همراه وسایل منزل میباشند . ( موسسه حقوقی عدالت پارس بهترین راه را برای اخذ ویزا و اقامت به شما نشان خواهد داد)

خریداران ملک در ترکیه میتوانند بعد از گذشت ۴ سال ، برای اخذ اقامت دائم در این کشور اقدام نمایند. خدماتی که از طریق موسسه ما برای متقاضیان خرید ملک در ترکیه ارائه می شود بسیار ویژه و متفاوت است به این صورت که بعد ازانعقاد قرارداد می توانید با استفاده از امکاناتی که برای شما تدارک دیده شده است ، به شهرهای مختلف ترکیه سفر کرده و به همراه کارشناسان ما که در تمام طول سفر با شما همراه هستند ، ملک مورد نظر خود را انتخاب کرده و انجام مابقی پروسه را به ما بسپارید.

در حال حاضر موسسه حقوقی عدالت پارس قادراست به صورت تخصصی جهت خرید ملک در شهرهای کشور ترکیه مشاوره لازم را خدمت شما عزیزان ارائه نماید.


چاپ   ایمیل